PZHGP ODDZIAŁ CHODZIEŻ
Wyniki Gołębi Młodych 2023r.
Kategoria Open 7 z całości
Mistrz Trznadel Tadeusz 28 kon. 1024,90 pkt
I-Vice Mistrz Maślanka Rafał 28 kon. 1024,15 pkt
II-Vice Mistrz Panek Nikola 28 kon. 980,48 pkt
Przodownicy:
1. Maślanka Piotr 28 kon. 975,98 pkt
2. Gawron Piotr 28 kon. 926,36 pkt
3. Nowak Ryszard 28 kon. 907,08 pkt
4. Piętka Zbigniew 26 kon. 899,16 pkt
5. Wasiłowska D. i W. 26 kon. 826,07 pkt
6. Ślęzak Tomasz 25 kon. 774,52 pkt
7. Lisiewicz S. i A. 21 kon. 748,64 pkt
8. Ciesielski Marek 22 kon. 739,55 pkt
9. Łapacz Marcin 24 kon. 736,81 pkt
10. Matelski Wojciech 24 kon. 714,82 pkt
11. Mielitz Waldemar 20 kon. 602,17 pkt
12. Świerczyński Andrzej 17 kon. 553,09 pkt
13. Kasperczak Ignacy 17 kon. 531,48 pkt
14. Zaborowski Leonard 19 kon. 528,67 pkt
15. Nowakowski Marcin 17 kon. 476,85 pkt
Lotniki kategorii Open
Lotnik młody
I – Panek Nikola PL-0270-23-5617 4 kon. 812,05 k/km
II – Panek Nikola PL-0270-23-5637 4 kon. 812,05 k/km
III – Trznadel Tadeusz PL-0270-23-2180 4 kon. 782,30 k/km
Kategoria GMP Młode 8 z 15
Mistrz Maślanka Rafał 22 kon. 822,27 pkt
I-Vice Mistrz Nowak Ryszard 20 kon. 718,72 pkt
II-Vice Mistrz Trznadel Tadeusz 19 kon. 685,03 pkt
Przodownicy:
1. Gawron Piotr 18 kon. 662,43 pkt
2. Łapacz Marcin 17 kon. 615,4 pkt
3. Matelski Wojciech 16 kon. 550,38 pkt
Lotniki kategorii G.M.P.
I – Panek Nikola PL-0270-23-5617 3 kon. 122,56 ceof
II – Trznadel Tadeusz PL-0270-23-2205 3 kon. 133,72 ceof.
Kategoria A - Młode
Mistrz Panek Nikola 18 kon. 1561,9 ceof.
PZHGP ODDZIAŁ CHODZIEŻ
Wyniki gołębi dorosłych 2023r.
Kat. Open 5 z całości
Mistrz Tadeusz Trznadel 55 kon. 2479,84 pkt
I-Vice Mistrz Lisiewicz S. i A. 55 kon. 2469,45 pkt
II-Vice Mistrz Nowak Ryszard 53 kon. 2136,14 pkt
Przodownicy:
1. Mielitz Manfred 50 kon. 1803,63 pkt
2. Świerczyński Andrzej 45 kon. 1571,36pkt
3. Maślanka Piotr 38 kon. 1512,02 pkt
4. Frieske Eryk 40 kon. 1244,81 pkt
5. Piętka Zbigniew 40 kon. 1230,87 pkt
6. Mielitz Waldemar 37 kon. 1201,22 pkt
7. Wróbel Ryszard 36 kon. 1158,19 pkt
8. Zdunek Mieczysław 38 kon. 1137,79 pkt
9. Maślanka Rafał 36 kon. 1098,12 pkt
10. Łapacz Marcin 32 kon. 915, 07pkt
11. Ślęzak Tomasz 27 kon. 820, 62 pkt
12. Gawron Piotr 25 kon. 696, 79 pkt
13. Matelski Wojciech 20 kon. 676, 73 pkt
14. Ciesielski Marek 24 kon. 676, 44 pkt
15. Wasiłowska D. i W. 25 kon. 655, 67 pkt
Lotnik kat. Open - Samica „0”
1. Trznadel Tadeusz PL-0270-17-1419 10 kon. 438,76 ceof.
2. Nowak Ryszard PL-0270-21-5353 10 kon. 700,94 ceof.
Lotnik kat. Open - Samczyk „1”
1. Lisiewicz S. i A. PL-0270-21-2565 9 kon. 402,22 ceof.
2. Trznadel Tadeusz PL-0270-18-2007 9 kon. 506,77 ceof.
Kat. Liga – 3 pierwsze z całości
Mistrz Lisiewicz S. i A. 33 kon. 427,21 ceof.
I-Vice Mistrz Trznadel Tadeusz 33 kon. 512,48 ceof.
II-Vice Mistrz Nowak Ryszard 33 kon. 1280,46 ceof.
Przodownicy:
1. Mielitz Manfred 31 kon. 2547,92 ceof.
2. Świerczyński Andrzej 30 kon. 2457,97 ceof.
3. Frieske Eryk 29 kon. 2385,64 ceof.
4. Mielitz Waldemar 29 kon. 3374,87 ceof.
5. Zdunek Mieczysław 28 kon. 3133,24 ceof.
6. Maślanka Piotr 24 kon. 944,33 ceof.
7. Piętka Zbigniew 24 kon. 1927,69 ceof.
8. Wróbel Ryszard 23 kon. 1298,21 ceof.
9. Łapacz Marcin 23 kon. 1973,74 ceof.
10. Maślanka Rafał 22 kon. 1548,75 ceof.
11. Ślęzak Tomasz 19 kon. 1060,44 ceof.
12. Matelski Wojciech 19 kon. 2291,98 ceof.
13. Ciesielski Marek 17 kon. 1213,93 ceof.
14. Wasiłowska D. i W. 17 kon. 1323,5 ceof.
15. Gawron Piotr 16 kon. 879,06 ceof.
Kat. Roczne – 4 z największą ilością konkursów
Mistrz Trznadel Tadeusz 22 kon. 1218,96 ceof.
I-Vice Mistrz Lisiewicz S. i A. 18 kon. 1424,50 ceof.
II-Vice Mistrz Nowak Ryszard 17 kon. 1611,44 ceof.
Przodownicy:
1. Maślanka Piotr 11 kon. 812,62 ceof.
2. Łapacz Marcin 11 kon. 898,38 ceof.
3. Ciesielski Marek 11 kon. 1105,21 ceof.
4. Mielitz Manfred 10 kon. 765,21 ceof.
5. Wasiłowska D. i W. 9 kon. 952,71 ceof.
Lotnik roczny - Samica „0”
1. Trznadel Tadeusz PL-0443-22-6965 9 kon. 445,39 ceof.
Lotnik kat. roczny - Samczyk „1”
1. Lisiewicz S. i A. PL-0270-22-516 4 kon. 265,09 ceof.
Kat. GMP
Mistrz Trznadel Tadeusz 35 kon. 1809,28 pkt
I-Vice Mistrz Lisiewicz S. i A. 34 kon. 1767,49 pkt
II-Vice Mistrz Nowak Ryszard 30 kon. 1459,78 pkt
Przodownicy:
1. Mielitz Manfred 24 kon. 1211,67 pkt
2. Świerczyński Andrzej 24 kon. 1174,49 pkt
Kat. Intermistrzostwo
Mistrz Trznadel Tadeusz 18 kon. 823,74 pkt
Kat. A
Mistrz Lisiewicz S. i A. 18 kon. 121,99 ceof.
I-Vice Mistrz Trznadel Tadeusz 18 kon. 581,95 ceof.
II-Vice Mistrz Nowak Ryszard 18 kon. 1195,83 ceof.
Lotnik Kat. A
1. Lisiewicz S. i A. PL-0270-20-3797 3 kon. 6,47 ceof.
Kat. B
Mistrz Lisiewicz S. i A. 15 kon. 277,77 ceof.
I-Vice Mistrz Trznadel Tadeusz 15 kon. 324,37 ceof.
II-Vice Mistrz Nowak Ryszard 15 kon. 1072,32 ceof.
Przodownicy:
1. Świerczyński Andrzej 15 kon. 1210,15 ceof.
Lotnik Kat. B
1. Lisiewicz S. i A. PL-0270-21-2582 3 kon. 26,84 ceof.
Kat. C
Mistrz Trznadel Tadeusz 12 kon. 443,97 ceof.
I-Vice Mistrz Lisiewicz S. i A. 12 kon. 459,16 ceof.
II-Vice Mistrz Nowak Ryszard 12 kon. 564,55 ceof.
Lotnik Kat. C
1. Trznadel Tadeusz PL-0270-21-3029 3 kon. 31,71 ceof.
Kat. D
Mistrz Lisiewicz S. i A. 45 kon. 858,92 ceof.
I-Vice Mistrz Trznadel Tadeusz 45 kon. 1350,29 ceof.
II-Vice Mistrz Nowak Ryszard 45 kon. 2832,70 ceof.
Lotnik Kat. D
1. Trznadel Tadeusz PL-0270-17-1419 9 kon. 323,82 ceof.
Kat. Maraton
Mistrz Trznadel Tadeusz 6 kon. 412,24 ceof.
I-Vice Mistrz Mielitz Manfred 6 kon. 873,38 ceof.
Lotnik Kat. Maraton
1. Trznadel Tadeusz PL-0270-17-1419 2 kon. 34,84 ceof.
Trzy pierwsze z lotu Zeeland 1
1. Trznadel Tadeusz PL-0285-18-6695 0,33 ceof. 778,81 k/km
2. Mielitz Manfred PL-0270-15-4456 6,47 ceof. 793,13 k/km
3. Maślanka Piotr PL-0271-21-8119 9,71 ceof. 789,47 k/km
Trzy pierwsze z lotu Zeeland 2
1. Trznadel Tadeusz PL-0270-17-1419 7,47 ceof. 778,81 k/km
2. Mielitz Manfred PL-0270-18-626 10,00 ceof. 793,13 k/km
3. Mielitz Waldemar PL-0270-17-1914 15,00 ceof. 781,79 k/km
PZHGP ODDZIAŁ CHODZIEŻ
Wyniki Sekcji nr 1 Chodzież 2023r.
Gołębie dorosłe
Mistrz Trznadel Tadeusz 33 kon. 1714,06 pkt
I-Vice Mistrz Lisiewicz S. i A. 33 kon. 1713,56 pkt
II-Vice Mistrz Świerczyński Andrzej 29 kon. 1394,93 pkt
Przodownicy:
1. Mielitz Waldemar 26 kon. 1247,52 pkt
2. Matelski Wojciech 18 kon. 857,85 pkt
3. Kasperczak Ignacy 11 kon. 477,84 pkt
4. Dziuba Dariusz 12 kon. 471,67 pkt
5. Piasecki Krzysztof 8 kon. 280,17 pkt
6. Nowakowski Marcin 6 kon. 239,56 pkt
7. Buszkiewicz Aleksander 5 kon. 199,19 pkt
8. Zydor Wiktor 4 kon. 143,25 pkt
9. Kołacz Szczepan 4 kon. 139,87 pkt
10. Kluczyński Jan 1 kon. 36,81 pkt
Lotnik dorosły - Samica „0”
1. Trznadel Tadeusz PL-0270-17-1419 10 kon. 648,45 ceof.
Lotnik dorosły - Samczyk „1”
1. Lisiewicz S. i A. PL-0270-21-2565 9 kon. 525,51 ceof.
Lotnik roczny - Samica „0”
1. Trznadel Tadeusz PL-0443-22-6965 9 kon. 623,22 ceof.
Lotnik roczny - Samczyk „1”
1. Lisiewicz S. i A. PL-0270-22-516 4 kon. 333,22 ceof.
I Nagroda z lotu Zeeland 1
Trznadel Tadeusz PL-0285-18-6695 0,33 ceof. 778,81 k/km
I Nagroda z lotu Zeeland 2
Trznadel Tadeusz PL-0270-17-1419 7,47 ceof. 778,81 k/km